Strona: ORLEN Południe DAY w ramach Dnia Otwartego WCh / PRz / Wydział Chemiczny

ORLEN Południe DAY w ramach Dnia Otwartego WCh / PRz

2024-03-11
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka, Joanna Wojturska

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych na Wydział Chemiczny, a studentów studiów II stopnia na wykład  „Going Green – wyzwania zielonej transformacji", który wygłosi Grzegorz Semerjak -  Dyrektor ds. Technologii i Rozwoju z Orlen Południe S.A.

W dniu 15 marca 2024 r.  w godzinach 9:00–14:00 zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych, (w szczególności maturzystów) na Dzień Otwarty Politechniki Rzeszowskiej (więcej informacji tutaj)

Na Wydziale Chemicznym:

• oczekiwać na uczniów będą przedstawiciele Kół Naukowych i Samorządu Studenckiego,
  • będzie  możliwość zwiedzania laboratoriów Wydziału,
  • obecni będą  przedstawiciele przemysłu - potencjalni pracodawcy - Grupa ORLEN Południe- zaprezentuje swoje stoisko i przedstawi możliwości współpracy.
  • Studentów studiów II stopnia zapraszamy na wykład „Going Green – wyzwania zielonej transformacji", który wygłosi Grzegorz Semerjak -  Dyrektor ds. Technologii i Rozwoju z Orlen Południe.

Odbędzie się on w sali H.21 o godz. 12.15.

1. Rejestracja na wykłady i pokazy prowadzona jest pod nr tel. 17 743 25 89 mail:  mkamler@prz.edu.pl
  2. Rejestracja na zwiedzanie Wydziału Chemicznego:  mgr Małgorzata Semik - tel. 17 865 1745, mail: semik@prz.edu.pl

Serdecznie zapraszamy:

• NAUCZYCIELI do rejestracji na pokazy i zwiedzanie Wydziału,
  • UCZNIÓW do odwiedzenia Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej,
  • STUDENTÓW do udziału w wykładzie i odwiedzenia stoiska ORLEN Południe w holu Wdziału Chemicznego – będzie możliwość zapoznania się z ofertą firmy i pozyskania informacji na temat praktyk, staży i możliwości zatrudnienia