Strona: Egzamin weryfikujący efekty uczenia się - zakres zagadnień semestr letni 2023_2024 / Wydział Chemiczny

2024-03-26
, red.  Joanna Wojturska

Uwaga Studenci III semestru studiów magisterskich wszystkich kierunków realizowanych na Wydziale Chemicznym

Zgodnie z zapisami Regulaminu studiów jesteście zobowiązani do przystąpienia do pisemnego egzaminu weryfikującego efekty uczenia się na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej.

Zasady przeprowadzania pisemnego egzaminu dyplomowego na studiach II stopnia oraz szczegółowy zakres zagadnień dotyczący tego egzaminu na poszczególnych kierunkach studiów, obowiązujący od bieżącego roku akademickiego są dostępne tutaj.